od100.org

Dlaczego można pozwalać dzieciom grać w gry komputerowe?

komputer
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Mnóstwo rodziców zadaje sobie pytanie, czy pozwalać dzieciom grać w gry komputerowe, czy też raczej zabronić im takich rozrywek. Na to zagadnienie nie ma jednoznacznej rady, ponieważ bardzo wiele zależy od tego, po jaki rodzaj gier sięga nasz podopieczny oraz czy poszczególna gra jest dopasowana do jego wieku itp.

Czy warto montować sprężyny progresywne?

Nikomu nie ma potrzeby opowiadać, jak ważne jest zawieszenie samochodu. Producenci i naturalnie właściciele starają się ulepszać auta, zwiększając wygodę w czasie jazdy. Sprężyny mają wpływ na poczucie bezpieczeństwa pasażerów i spokój kierowcy. Czy dobrym pomysłem są sprężyny progresywne?

Sprężyny progresywne, czyli nowość

Kierowcom nie ma potrzeby tłumaczyć, jak ważne jest zawieszenie samochodu. Konstruktorzy i oczywiście właściciele starają się ulepszać samochody, zwiększając komfort jazdy. Sprężyny wpływają na poczucie bezpieczeństwa pasażerów i pewność kierującego. Czy warto zamontować sprężyny progresywne?

Jak działają sprężyny progresywne?

samochód terenowy
Autor: TATA
Źródło: Marubeni Motors Poland
Nikomu nie ma potrzeby opowiadać, jaką rolę odgrywa zawieszenie samochodu. Producenci i naturalnie właściciele chcą ulepszać auta, zwiększając komfort jazdy. Sprężyny wpływają na poczucie bezpieczeństwa pasażerów i spokój kierującego. Czy dobrym pomysłem są sprężyny progresywne?

Czym różnią się sprężyny progresywne od tradycyjnych?

Sprężyny
Źródło: http://www.vanel.com
Fanom motoryzacji nie trzeba wyjaśniać, jaką rolę odgrywa zawieszenie pojazdu. Producenci i sami kierowcy próbują ulepszać samochody, poprawiając komfort jazdy. Sprężyny wpływają na bezpieczeństwo pasażerów i pewność kierowcy. Czy dobrym pomysłem są sprężyny progresywne?